Libahundi Jälg  2013 

II etapp toimus 26.oktoobril  Viimsis 

30.10.2013 Sügisetapi lõplikud tulemused   etapiajad  Koondarvestus 2013   Organisatsioonid
Registreerunud võistkonnad   Viimsi kaart(pdf) 4mb  Viimsi kaart(gif)
Pildid   Pildid kanuupunktist(KP95)    Pildid köiepunktis(KP82)   Mairolti pildid
Kaheksa võistkonna liikumisteekonnad on järelvaadatavad: 
Libahundi sügisetapi GPS jälgimine

Võistluskeskuse kaart 

Soovitusliku lisavarustusena tuleks ära mainida kindad ja mobiiltelefon. Pealampi otseselt vaja ei lähe. Kui just pilvine ilm ei muuda metsaalust hämaraks.
Peale võistluse lõppu on võimalus kasutada Viimsi spordikeskuse saunu ja karastavalt jaheda veega ujulat. Palume huvilistel kaasa võtta rätikud, ujumispüksid ja ujumismütsid (ðortsides ja ilma ujumismütsita ujuma ei pääse).
Autasustamine kahe etapi kokkuvõttes parimatele  toimub orienteeruvalt 18.30-19.00. Auhindade järeletoimetamist ei toimu.

21.10.2013 Rajameistri info  Viimsi poolsaare tutvustus  Pilte maastikust  Libahunt Facebook-s 
 Vaata juhendit.  
Sarnaselt  eelmistele aastatele on sügisetapil kavas ka rattarada, start 12.00 ja finiðh 16.00. 
Vaata rattaraja juhendit

 

I etapp toimus 25.mail Paldiskis 

28.05.2013 Kevadetapi tulemused  GPS jälgimise link  Vaheajad  Registreerunud võistkonnad   Vaata juhendit

27.05.2013   Kaart(pdf)  Kaart(gif)  KP81 (versioon 1)  KP81 (versioon 2)  KP81 (versioon 3)   KP81 (versioon 4)   Stardiülesande punktid  Pildid   Pauli pildid

26.05.2013 Tulemused on praktiliselt lõplikud. Arvestatud on ooteaegadega, mis tekkisid 84-s punktis, maha on võetud stardiülesande eest valesti läbitud KP eest arvestatud võistluspunktid (on nähtavad trahvidena),  lisatud Salavat Julajevi mälestussamba fotopunkti läbimine neil, kes tuulest viidud tähise tõttu ei leidnud SI-jaama. Lisatud on märge neile võistkondadele, kes lõhutud SI-jaama tõttu ei saanud märkida KP81 joonorienteerumise vares asuvat  KP-d. Samuti lisatud SI-pulga täitumisest tingitud puuduolevad märked.           

24.05.2013(täiendatud) Infot  võistluskorralduse kohta :

AJAKAVA:

         9.00  sekretariaadi avamine (SI-pulkade väljastamine, muudatuste vormistamine, registreerimine, GPS jälgimise seadmete väljastamine)
       10.00  kaartide väljastamise algus
       10.40  stardialasse sisenemine ja si-pulkade nullimine
       11.00  start

Info stardi kohta: 
Start asub Paldiski Gümnaasiumi taga platsil. 
Iga võistkond koguneb enne starti stardialas oma numbriga stardikaardi juurde.
Kui antakse stardipauk, tuleb oma võistkonna stardikaart aluselt lahti tõmmata.
Kõik vajalikud juhised on kirjutatud stardikaardile. Stardiülesande sooritab kogu võistkond koos.
Stardiülesande punktid on üleval kuni kl 12:00, hiljem stardiülesannet sooritada ei saa.
Õige sooritus annab võistkonnale 9 punkti!

Võistluskeskuse asukoht on Paldiski Gümnaasium(Google kaartidel Paldiski Muusikakool). Kui võistkond ei ole tellinud rendipulka, pole toimunud muudatusi võistkonna koosseisus ega taha sekretariaadi neidudega juttu puhuda, siis pole vajadust registratuuri tulla. Rinnanumbrid asuvad võistluskeskuses  nööril.  Palume võistlejatel ise oma numbrid üles otsida ning kinnitada nähtavale kohale. Soovitav varustus: kindad ja taskulamp.  
Veel on palve tugevamatel võistkondadel mõelda läbi, kas nende SI-pulk mahutab nende teekonna. Puudutab eriti SI-9 omanikke. Kõigi punktide läbimisel ja lisaülesannete sooritamisel tuleb kokku 68 märget. SI-9 (numbritega 1000000-2000000) mahutab 50 märget, mis võib täis saada neil, kes plaanivad läbida rohkem kui 30 km linnulennuliselt. Palume neil võistkondadel kaaluda kas pulga vahetamist suurema vastu või rentimist.
Võistluskeskuse asukoht

20.05.2013 Rajameistri info  Pildid maastikust

Uuendusena  toimub 2013 aastal osavõtjate rohkeima  ettevõtte/organisatsiooni/kooli  välja selgitamine. Arvesse läheb iga   ettevõtte/organisatsiooni/kooli liikme osalemine mistahes võistkonnas mõlemal etapil. Registreerimisel saab märkida iga võistkonna liikme kohta tema kuuluvuse ettevõttesse, organisatsiooni või kooli.