LIBAHUNDI JÄLG 22.05.2021 Laulasmaa etapile registreerunud võistkondade nimekiri
|
Rinna-number |
Võistkonna nimi |
Klass |
Arv | Orienteeruv eelstardi aeg | Liikmed (sulgudes organisatsioon ja SI-pulga nr) |
1 |
151 |
7 ÖÖD JA 7 PÄEVA, NEIUKESED NOORUKESED |
DD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | HELEN REBANE(JOOGAKLUBI METSKASS ) (RENT), MARIKA GNATENKO(JOOGAKLUBI METSKASS) (RENT) |
2 |
133 |
Anaeroobid |
DD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Jaana Olvet(Rakvere OK) (RENT), Liis Uusküla(Rakvere OK) (8648709) |
3 |
112 |
Famiilia |
DD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Maria Metsaorg() (), Kitty Kubo() (RENT) |
4 |
143 |
Jookseme Ainult Allaallamäge |
DD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Mari-Ly Häitson() (RENT), Liisi Ling() (7809230) |
5 |
142 |
Jookseme Ainult Allamäge |
DD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Nele Trummar() (RENT), Triin Vanem() (255888) |
6 |
312 |
Jäälilled |
DD |
3 | 22.05 13:00-14:00 | Hedi Laigar() (7210132), Anu Poopuu Poopuu() (7208685), Liisi Viljalo() (8009350) |
7 |
156 |
Kim-sen |
DD |
2 | 22.05 16:00-17:00 | kaire kimsen() (RENT), Kadri Kimsen() (RENT) |
8 |
110 |
Kukeseenesport |
DD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Ines Malmberg() (1410840), Jaana Karja() (1021237) |
9 |
309 |
Kurase Hülged |
DD |
3 | 22.05 11:00-12:00 | Veiko Busch() (RENT), Markko Sinkkonen() (RENT), Krista Kasemaa() (RENT) |
10 |
198 |
Kuus Alust |
DD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Tiina Lahesalu() (RENT), Kärt Käärst() (RENT) |
11 |
116 |
Leekiv Apelsin |
DD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Kaie Kõrtsini() (7202711), Mari-Liis Valgeväli() (RENT) |
12 |
302 |
Mine Metsa |
DD |
3 | 22.05 12:00-13:00 | Anu Oras() (RENT), Ülle Lobjakas() (RENT), Kadi Taalberg() (7201235) |
13 |
303 |
Mine Metsa |
DD |
3 | 22.05 13:00-14:00 | Meelika Muiso() (1402821), Inga Suik() (RENT), Aire Vaher() (RENT) |
14 |
115 |
MäKa Mägrad |
DD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Kaia Randman() (RENT), Teele Randman() (8190939) |
15 |
304 |
Projekt Naised Võsas |
DD |
3 | 22.05 13:00-14:00 | Kaili Allik() (RENT), Karmen Šalk() (RENT), Kerli Paas() (RENT) |
16 |
167 |
Proov |
DD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Tiina Käi(Vaela Spordiselts) (RENT), Margoo Reitsakas(Vaela Spordiselts) (RENT) |
17 |
402 |
Seiklejad |
DD |
4 | 22.05 14:00-15:00 | Liis Needrit() (RENT), Birgit Ülesoo() (RENT), Triin Zukovits() (RENT), Maris Aua() (RENT) |
18 |
145 |
Soorebased |
DD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Jana Reikop() (8516566), Kätlin Soots() (RENT) |
19 |
211 |
Te Deum |
DD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Marge Erm() (), Kristi Õng() (1399801) |
20 |
205 |
TerasNaised |
DD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | ESTER LEITEN-KUKK() (RENT), KATRIN PIHLAKAS() (RENT) |
21 |
207 |
Traadivabriku Mõrrad |
DD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Karin Koppel() (8009358), Krista Tooming() (Selgub) |
22 |
403 |
Uuri Metsa |
DD |
4 | 22.05 18:00-19:00 | Tagni Jõeleht(Kuusalu PEreühing) (RENT), Kädi Ülle(Kolga kool) (RENT), Emily Laurend(Kolga kool) (RENT), Terje Vanahans() (7211275) |
23 |
103 |
Võhikud |
DD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Enel Pungas(Võhik) (RENT), Terje Maurer(Võhik) (RENT) |
24 |
190 |
Aeglane Rakett |
DD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Katri Kerem() (7211413), Maris Zernand() (RENT) |
25 |
129 |
Hea Tahe |
DD45 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Piret Uurimäe(Telia Spordiklubi) (8662662), Kersti Rahnel() (8657330) |
26 |
107 |
Hunt |
DD45 |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Elina Lasseron(JOKA) (8642294 ), Rita Ojala(JOKA) (8719033) |
27 |
119 |
Saba |
DD45 |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Heli Zvorovski(Swedbank Spordiklubi ) (7204955), Pille Tiis(Swedbank Spordiklubi ) (7204957) |
28 |
188 |
Suva |
DD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Jaanika Parts() (8122334), Mare Ulp() (RENT) |
29 |
114 |
KoKo |
DD55 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Aino Koser(OK Ilves) (1414493), dagmar Kodres(-) (899196) |
30 |
121 |
Libasportlased |
DD55 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Anu Malts() (8290161), Eha Arb() (7208308) |
31 |
113 |
Metsamoorid |
DD55 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Tiina Reintal() (RENT), Tiina Metsmaa() (RENT) |
32 |
108 |
Puu |
DD55 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Siiri Poopuu(JOKA) (8625057), Ester Marjapuu(JOKA) (8630002) |
33 |
165 |
Tipp Ja Täpp |
DD55 |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Marje Viirmann(Harju OK) (8662103), Airi Alnek(Võru OK) (8636595 ) |
34 |
125 |
Võrgud Välja |
DD55 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Anne Arold(Ilves) (8111628 ), Ene Ehrenpreis(RAOK) (1415625) |
35 |
180 |
Aegluubid |
HD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Ragnar Leimann(Pipedrive) (1390485), Britt Jaaska(LHV) (7205550) |
36 |
118 |
Banaanid |
HD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Andres Idnurm (Sisekaitseakadeemia ) (8130992), Merilin Anijärv (Maksu- ja Tolliameti spordiklubi ) (682050 ) |
37 |
149 |
Billo Ja Karu |
HD |
2 | 22.05 16:00-17:00 | Tauno Trallmann() ( 9102221), Katriin Ever() (RENT) |
38 |
106 |
Compressport |
HD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Aivo Kaljumäe() (7200981), Laidy Proosväli() (8001301) |
39 |
130 |
Eksinud Mauk |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Merike Mumme() (7207444), Uku Süvari() (RENT) |
40 |
201 |
HP Sport Team Egoku Ja Käbi |
HD |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Helena Zvorovski(HP Sport Team) (RENT), Egert Hõim(HP Sport Team) (RENT) |
41 |
306 |
HP-Sport Team Unicorns |
HD |
3 | 22.05 14:00-15:00 | Liina Vesilind(HP-Sport Team) (505561), Elis Laasik(HP-Sport Team) (8201998), Märten Henrik Pais(HP-Sport Team) (1000008) |
42 |
134 |
Inlook Color - Meie Värvime |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Katrin Parts() (8655316), Margus Parts() (8144828) |
43 |
213 |
Juusa |
HD |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Reeda Tuula-Fjodorov() (), Ain Fjodorov() () |
44 |
219 |
Kaarums |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Eva Kaarli(Läti ) (889119), Kaido Kaarli() (RENT) |
45 |
216 |
Kiiret Pole |
HD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Raili Nugin() (8664191), Alo Süvari() (8664200) |
46 |
123 |
Kirvevars Oli Sitkest Kasest |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Anu Käver(SK100) (8646109 ), Andres Käver(SK100) (8651972 ) |
47 |
200 |
Käib Kah |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Koit Kolsar(OK Kobras) (8636590), Helina Kolsar(OK Kobras) (8636584) |
48 |
204 |
Libajänene |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Sander Mirme() (8648710), Eleri Hirv() (8484844) |
49 |
111 |
Mannaro |
HD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Kristiina Hendre() (RENT), Joonas Hendre(Lival Sport) (RENT) |
50 |
177 |
Matsubiitsu |
HD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Raivo Prants() (7207381), Merike Viilmann() (RENT) |
51 |
126 |
Oot-oot |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Tuuli Meriste() (RENT), Andrus Aidas() (RENT) |
52 |
157 |
Pingviinid |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Rick Schmidt() (RENT), Jana Sahva() (RENT) |
53 |
193 |
SASS |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Neeme Loorits() (8005501), Anneken Lemberg() (RENT) |
54 |
135 |
Sihitult |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Kärt Reitel() (RENT), Jüri Reitel() (980566) |
55 |
210 |
SIILICHILL |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Katre Pesti() (RENT), Timo Herronen() (RENT) |
56 |
199 |
Siilihunt |
HD |
2 | 22.05 16:00-17:00 | Sander Schmidt() (RENT), Tiia Toming() (RENT) |
57 |
404 |
SiJaJürEe |
HD |
4 | 22.05 11:00-12:00 | Sigrid Suigussaar(Kullerkupu SK) (RENT), Jaana Kotke(Kullerkupu SK) (RENT), Jüri Rass() (RENT), Eeva Rass() (RENT) |
58 |
182 |
Siuh |
HD |
2 | 22.05 15:00-16:00 | Merili Palu() (8662658), Rauno Pärg() (8252627) |
59 |
164 |
Tutt&Tukk |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Marko Tutt() (RENT), Kristel Tukk() (RENT) |
60 |
117 |
Tuulest Viidud |
HD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Tuuli Teppan() (RENT), Mihkel Teppan() (RENT) |
61 |
154 |
TuulnaTirr |
HD |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Johanna Lepp() (RENT), Raido Lepp() () |
62 |
128 |
Twister Picnic |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Sven Liivand() (8298000), Maris Pilvet() (RENT) |
63 |
196 |
Vaata Ja Imesta |
HD |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Anto Laarmaa() (8144833), Marit Pulk() (RENT) |
64 |
175 |
Vaba Päev |
HD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Lauri Veski() (7211414), Kristel Vainomets() (7211400) |
65 |
146 |
Vigrid |
HD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Kairi Kann() (RENT), Risto Kann() (RENT) |
66 |
162 |
Stella Ja Toomas |
HD45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Stella Langer-Laur() (8519482), Toomas Laur() (7200978) |
67 |
215 |
1 Hunt 1 Rebane |
HD45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Agnes Salundi() (RENT), Indrek Reino() (RENT) |
68 |
132 |
Juhuslik Triiv |
HD45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Paavo Helde(PKI) (RENT), Küllike Rehe() (7207465) |
69 |
109 |
Kiire Jalutuskäik |
HD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Arvo Raja() (8646120), Kai Treier() (8123336) |
70 |
104 |
Lõdvikud |
HD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Victoria Parmas(Lõdvik) (RENT), Peep Pukk(Lõdvik) (RENT) |
71 |
195 |
Mäger Ja Co |
HD45 |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Meelis Karp() (1404059), Inga Petuhhov() (1424615) |
72 |
192 |
Okaskuup |
HD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Kalle Tammjärv() (8144812), Marika Tammjärv() (8517332) |
73 |
120 |
Omas Tempos |
HD45 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Priit Roosnupp() (8008758), Moonika Roosnupp() (7209741) |
74 |
186 |
SAKU MARATON |
HD45 |
2 | 22.05 15:00-16:00 | Reigo Lehtla(SAKU MARATON) (8661122 ), Rita Siniväli() (8517333) |
75 |
161 |
Stereo |
HD45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Edit Kannel() (8010860), Tanel Kannel() (8014214) |
76 |
160 |
Team Büfa |
HD45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Kait Vahter() (506001), Viivi-Anne Soots() (9123459) |
77 |
140 |
Tosin |
HD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Riika Ploompuu(Põrgupõhja) (8667286 ), Ilmar Raap() (7208313 ) |
78 |
189 |
Twelve Points |
HD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Alar Jõeste() (7505241), Pille Nurmis() (1406429) |
79 |
101 |
Unlimited |
HD45 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Heret Annus(Vaela Spordiselts ) (8002963), Janek-Steve Annus(Vaela Spordiselts ) (8006775) |
80 |
131 |
WereWolf |
HD45 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Imbi Soome(WereWolf) (9102810), Meelis Mälberg(WereWolf) (8001398) |
81 |
181 |
AIMAR |
HD55 |
2 | 22.05 15:00-16:00 | Maris Roosipuu() (9101932), Aivar Meindok() (7090462) |
82 |
148 |
Huubi Tiim |
HD55 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Merike Põldmäe(Swedbank Spordiklubi) (7208688), Tõnu Põldmäe(Clik) (RENT) |
83 |
185 |
ReSi |
HD55 |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Reino Rass(Kullerkupu SK) (1406421), Sirje Rass(Kullerkupu SK) (RENT) |
84 |
209 |
Ehe Spordikoondis |
HH |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Kristjan Sõerumäe() (RENT), Kalev Kütt() (RENT) |
85 |
202 |
HP Sport Team Ananassi Asemel |
HH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Henn Zvorovski(HP Sport Team) (RENT), Heiki Zvorovski(HP Sport Team) (RENT) |
86 |
194 |
Ilmselt Eksinud |
HH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Kaarel Targo() (7208684), Mikk Presmann() (RENT) |
87 |
159 |
IMO |
HH |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Oleg Koshik() (8007775), Hendrik Vija() (7007775) |
88 |
176 |
Juss, Anna Ampsu |
HH |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Mihkel Erik Rebane(tulnukas) (RENT), Ronald Andla(tulnukas) () |
89 |
166 |
Kaldal Näeme |
HH |
1 | 22.05 15:00-16:00 | Meelis Kalda(G4S Spordiklubi) (7200507), 123 123() () |
90 |
212 |
Metsapeatus |
HH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Risto Laanoja() (8661135), Viljar Grauen() (8661132) |
91 |
191 |
Murata |
HH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Madis Tuulpärg() (7911911), Peep Päll() (RENT) |
92 |
206 |
NOBE |
HH |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Mehis Muru() (8662101), Rauno Miljand() (8661126) |
93 |
218 |
Nobe 2 |
HH |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Priit Nigols(NOBE) (8448228), Mihkel Noor(NOBE) (7204969) |
94 |
301 |
Poeedid Kevadtuultes |
HH |
3 | 22.05 12:00-13:00 | Hannes Kuslap(Tartu Ülikool) (8402700), Toomas Roosma(Tartu Ülikool) (8020521), Karl Martin Voovere(Tartu Ülikool) (8339939) |
95 |
105 |
RoadWolf |
HH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Kristo Proosväli() (8111160), Riivo Kiljak() (8655311) |
96 |
170 |
Samarkandia |
HH |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Jüri Lember() (7211279), Marko Kolk() (RENT) |
97 |
217 |
Seiklushunt-HoneyPower |
HH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Arvi Anton(Seiklushunt) (8002236), Joosep Tammemäe(Seiklushunt) (8002239) |
98 |
150 |
Suunamudijad |
HH |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Mati Mägi(HOK) (8001921), Lauri Ehrenpreis(SK Sparta) (7203354) |
99 |
178 |
TT (Tauno Tuules) |
HH |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Tauno Riibak() (8150713), Heiti Hallikma() (8040370) |
100 |
168 |
Töllerdised Roheliselt Saturnilt |
HH |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Siim Peetrimägi(Töllerdiste Spordiklubi) (8024684), Alan Vask(Töllerdiste Spordiklubi) (8648700) |
101 |
147 |
UduKuubis |
HH |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Paul Põldmäe(Clik) (682270), Ott Põldmäe(Clik) (8005071) |
102 |
158 |
Võistkond Rahulikult |
HH |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Kaarel Hendrik Zernant(OK Ilves) (8070600), Krister Kasemaa(Veriff) (7207462) |
103 |
184 |
Võsa-NX |
HH |
2 | 22.05 15:00-16:00 | Märt Roosaare(Paxful Sport) (789744), Riivo Roose() (8331337) |
104 |
152 |
7 ÖÖD JA PÄEVA, MEESVETERANIDE BANDE |
HH45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | ERKKI REBANE(HÜDROTEHNIKA SK) (RENT), EINAR PILVET(VIKING SECURITY SK) (RENT) |
105 |
311 |
Klemmide Sõbrad |
HH45 |
3 | 22.05 14:00-15:00 | Gert Saamann(JOKA) (7204958), Tarmo Saare(JOKA) (8655313), Veiko Mataloja(Fratelli) (7000378) |
106 |
153 |
Metsakolli Sõbrad |
HH45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Peep Elmeste() (1394134), Jüri Kadaja() (1602771) |
107 |
163 |
Punkt Leitud |
HH45 |
2 | 22.05 13:00-14:00 | Raul Sankovski() (9102100), Ivar Lai() (9102222) |
108 |
169 |
Rajaotsijad |
HH45 |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Vello Loorits() (1395403), Tanel Raja() (7207450 ) |
109 |
155 |
Rebasejahtijad |
HH45 |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Kalle Kuusik() (8191066), Andres Viira() (8400609) |
110 |
138 |
Eelviimased |
JJ15 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Ahti Reitel() (RENT), Tarmo Ehrenpreis() (RENT) |
111 |
183 |
Kolga 1 |
JJ15 |
2 | 22.05 15:00-16:00 | Georg Viilma(Kolga kool) (RENT), Marta Viilma(Kolga kool) (RENT) |
112 |
137 |
Otsustusvõimetud |
JJ19 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Till Furmaniak() (RENT), Betty Jacklin Jennifer Neljand() (RENT) |
113 |
136 |
RoosaMuna |
JJ19 |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Uku Reitel() (RENT), Anni Ehrenpreis() (RENT) |
114 |
171 |
TUKS |
JJ19 |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Sven Kadaste(Kuusalu Pereühing) (RENT), Tõnis Ustav(Kuusalu Pereühing) (RENT) |
115 |
197 |
AASSAA |
PERE |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Anneli Aas(TON) (8088024), Anete Saaring() (8035532) |
116 |
203 |
HP-Sport Team |
PERE |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Heiki Pajuste(HP-Sport team) (8100470), Heleri Pajuste(HP-Sport team) (1602034) |
117 |
501 |
Kolga 2 |
PERE |
5 | 22.05 15:00-16:00 | Anne Viilma(Kolga kool ) (RENT), Kaie Ustav(Kuusalu Pereühing) (RENT), Artur Viilma(Kolga kool) (RENT), Kaarel Tõnno Lepik(Kolga kool) (RENT), Virga Mai Lepik(Kolga kool) (RENT) |
118 |
307 |
Kolga 3 |
PERE |
3 | 22.05 15:00-16:00 | Siim Vanahans(OK Kobras) (8636858), Marta Vanahans(Kolga kool) (RENT), Säde-Riin Jõeleht(Kolga kool) (RENT) |
119 |
502 |
Mahlad Väljas |
PERE |
5 | 22.05 13:00-14:00 | Juhan Mahla(Peko) (1602002), Mari Ann Mahla(Peko) (1400489), Mihkel Mahla(Peko) (8257777), Sigrit Mahla(Peko) (7205450), Indrek Mahla(Peko) (8211188) |
120 |
406 |
Mömmibeebi |
PERE |
4 | 22.05 11:00-12:00 | Agur Jōgi() (8024760), Kertu Jōgi() (RENT), Laura Jōgi() (RENT), Jaanika Toom() (RENT) |
121 |
401 |
Soosambla Suusaklubi |
PERE |
4 | 22.05 11:00-12:00 | Marta Erik() (7720720), Kairi Tuulmägi() (8130884), Kirsti Kadakas() (9130884), Raivo Erik() (8181181) |
122 |
305 |
XT Sport Pere |
PERE |
3 | 22.05 12:00-13:00 | Grete Johanna Korb(XT Sport) (1602005), Randy Korb(XTSport) (504934), Edith Madalik(XT Sport) (506000) |
123 |
141 |
12,7mm |
RODD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Katrin Oolmets() (8040779), Helen Alliksoo() (8636802) |
124 |
173 |
Kraed |
RODD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Liina Kunnus() (RENT), Riina Salumäe() (RENT) |
125 |
174 |
Rändajad |
RODD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Evelyn Himma(Rakvere OK) (1402817), Merike Mets(Rakvere OK) (RENT) |
126 |
144 |
Õnnelik Juhus3 |
RODD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Ülle Põldoja(OK Ilves) (8334122), Mirjam Heinmann(OK Ilves) (890913) |
127 |
220 |
Kännimäbi |
ROHD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Maigi Mäela(Kobras) (8628865), Janek Kähr(Kobras) (8636915) |
128 |
310 |
Laagri Pere |
ROHD |
3 | 22.05 15:00-16:00 | Silvar Savolainen(TON) (8265400), Merje Savolainen(Haiba) (RENT), Greete Savolainen (Laagri kool) (RENT) |
129 |
208 |
SK Nõva |
ROHD |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Ethel Eensaar() (8668764), Rain Eensaar() (8668772) |
130 |
127 |
Sääsehirm |
ROHD |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Merle Lilleoru() (8221228), Tarvo Jõeste() (8005073) |
131 |
179 |
Toores Vaev |
ROHD |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Marta Olvet(Rakvere OK) (7208319), Kristjan Laugesaar(Rakvere OK) (940307) |
132 |
313 |
Väntajad |
ROHD |
3 | 22.05 13:00-14:00 | Monika Tomingas(SK Mercury) ( 8008695), Uku Tomingas(SK Mercury) (1561055 ), Kristjan Tomingas(SK Mercury) ( 1008437) |
133 |
102 |
BGM |
ROHH |
2 | 22.05 11:00-12:00 | Ragnar Lepp() (8662091), Indrek Müürsep() (RENT) |
134 |
124 |
Edge 10 |
ROHH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Andres Käver(SK100) (8651972 ), Andres Käver(SK100) (8651972 ) |
135 |
122 |
Enimal |
ROHH |
2 | 22.05 12:00-13:00 | Indrek Reitsak(Enima) (8432234), Mattis Alliksoo(Enima) (8412214) |
136 |
139 |
Kukemuna |
ROHH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Heiko Eesalu() (8480425), Jaanus Moorits() (8050987) |
137 |
214 |
La Sportiva |
ROHH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Timmo Tammemäe(La Sportiva) (8636790), Silver Eensaar(La Sportiva) (8636791) |
138 |
405 |
Põrgupõhja VII |
ROHH |
4 | 22.05 12:00-13:00 | Tarmo Lillsoo(Töötud) (8628430), Indrek Lillsoo(Töötud) (8005074), Rain Lillsoo(Töötud) (8012089), AliRiza Bilal(Töötud) (RENT) |
139 |
308 |
Reserv |
ROHH |
3 | 22.05 11:00-12:00 | Tarmo Margat() (RENT), Kristian Esula() (8648942), Kristjan Mark Taaler() (RENT) |
140 |
187 |
Töllerdised Turbo |
ROHH |
2 | 22.05 18:00-19:00 | Tanel Merigan(Töllerdiste Spordiklubi) (8000901), Jürgen Esinurm(Töllerdiste Spordiklubi) (8640111 ) |
141 |
172 |
Vanad Torisejad |
ROHH |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Hirvo Rannu () (7720204), Margus Marrandi() (7731117) |
142 |
221 |
Venivillemid |
ROHH |
2 | 22.05 14:00-15:00 | Jan-Erik Nõmtak() (RENT), Rene Taal() (RENT) |