LIBAHUNDI JÄLG 23.05.2020 Prangli saar etapile registreerunud võistkondade nimekiri

Rinna-number Võistkonna nimi Klass Arv Transport Laeva väljumisaeg Liikmed (sulgudes organisatsioon ja SI-pulga nr)
1 0 Kukeseenesport DD 4 Leppneemest 10:00 Kristina Malinovskaja-Gomez() (RENT), Ines Malmberg() (RENT), Jaana Karja() (RENT), Piret Ehrenpreis() (RENT)
2 0 Käime Koos DD 2 Leppneemest 10:00 Ivi Õunapuu() (1415236 ), Imbi Loomets() (1415233)
3 0 Parimad Aastad DD 3 Leppneemest 10:00 Lea Tikenberg-Rulli() (RENT), Hannele Asumets() (RENT), Kadri Sipria() (RENT)
4 0 Roadwolf Naised DD 3 Leppneemest 10:00 Imbi Soome() (9102810), Laidy Proosväli() (8001301), Jaanika Parts() (56565660)
5 0 Vedur Ja Vagun DD 2 Leppneemest 10:00 Kirti Rebane(Mercury) (681654), Maris Terno(Tammed) (8655320)
6 0 Võhikud DD 3 Leppneemest 7:30 Enel Pungas() (RENT), Terje Maurer () (RENT), Victoria Parmas() (RENT)
7 0 Puus Ja Põlv DD45 3 Leppneemest 10:00 Tiina Kartau() (RENT), Maire Nõmmik() (RENT), Esta Tamm() (RENT)
8 0 Saba DD45 2 Leppneemest 10:00 Heli Zvorovski(Swedbank Spordiklubi ) (7204955), Pille Tiis(Swedbank Spordiklubi ) (7204957)
9 0 Metsamoorid DD55 2 Leppneemest 10:00 Tiina Reintal() (RENT), Tiina Metsmaa() (RENT)
10 0 Võrgud Välja DD55 2 Leppneemest 10:00 Anne Arold(Ilves) (8111628 ), Ene Ehrenpreis(RAOK) (1415625)
11 0 7 ööd Ja Päeva HD 4 Leppneemest 10:00 Erkki Rebane() (RENT), Helen Rebane() (RENT), Marika Gnatenko() (RENT), Einar Pilvet() (RENT)
12 0 Billo Ja Karu HD 3 Leppneemest 10:00 Tauno Trallmann() ( 9102221), Ursula Trallmann() (RENT), Erik-Gainar Noorväli() (RENT)
13 0 ESTO HD 2 Leppneemest 10:00 Anneken Lemberg() (9102225), Toomas Marrandi() (8041179)
14 0 HP-Sport Team Rummikook HD 2 Leppneemest 7:30 Märten Henrik Pais(HP-Sport team) (1000008), Liina Vesilind(HP-Sport team) (505561)
15 0 Inlook Color - Meie Värvime HD 2 Leppneemest 10:00 Katrin Parts(Inlook Color OÜ) (8655316), Margus Parts(Inlook Color OÜ) (8144828)
16 0 Mannaro HD 3 Leppneemest 12:30 Kristjan Saar(Spordiklubi Lival Sport) (RENT), Kristiina Hendre() (RENT), Joonas Hendre(Spordiklubi Lival Sport) (RENT)
17 0 O-nged HD 2 Leppneemest 10:00 Kristi Õng() (), Tarvo Õng() ()
18 0 Põder,Mäger Ja Simona HD 3 Leppneemest 10:00 Meeli Kerem() (8456667), Andres Aotäht() (9201993), Simona Senna Aotäht() (7200990)
19 0 RaKoSaar HD 5 Leppneemest 10:00 Reino Rass() (1406421), Jüri Rass() (RENT), Jaana Kotke() (2102159), Sigrid Suigussaar() (RENT), Arvo Soosalu() (222871)
20 0 Sahva Ja Schmidt HD 2 Leppneemest 10:00 jana sahva() (RENT), rick schmidt() (RENT)
21 0 Sarvekesed HD 2 Leppneemest 7:30 Sander Tars() (RENT), Anu-Liis Laar() (RENT)
22 0 Sääsehirm HD 2 Leppneemest 10:00 Merle Lilleoru() (8221228), Tarvo Jõeste() (8005073)
23 0 Tiigrikiisu Ja Lõvikuningas HD 2 Leppneemest 10:00 Tais Vakrõõm(SRD) (8230986), Viljar Vakrõõm(SRD) (8020870)
24 0 Tuulest Viidud HD 2 Leppneemest 10:00 Tuuli Teppan() (RENT), Mihkel Teppan () (RENT)
25 0 Twinpigs HD 2 Leppneemest 10:00 Olga Komissarova() (), Rain Aava() ()
26 0 Vlassovid HD 2 Leppneemest 10:00 Dagmar Vlassov() (1520618), Jüri Vlassov() (RENT)
27 0 Kiire Jalutuskäik HD45 2 Leppneemest 7:30 Arvo Raja() (8646120), Kai Treier() (8123336)
28 0 Krokodill HD45 2 Leppneemest 10:00 Maire Kivimurd() (7210023), Aleksander Parnabas() (7211415)
29 0 Loodusnautlejad HD45 2 Leppneemest 10:00 toomas laur() (7200978), Stella Langer Laur() (1601998)
30 0 Omas Tempos HD45 2 Leppneemest 10:00 Priit Roosnupp() (7209741), Moonika Roosnupp() (RENT)
31 0 Paat HD45 2 Leppneemest 7:30 Margus Klementsov(Mercury) (8200572), Heidi Sild(Mercury) (8090273)
32 0 Smurf HD45 2 Leppneemest 10:00 Kristina Saarepera() (RENT), Alari Saarepera() (RENT)
33 0 SK Aasa 4 HD55 2 Leppneemest 10:00 Anu Järv() (), Jaanus Viljamaa() ()
34 0 Team Tilda HD55 2 ISE Einar Luup() (7211277), Päivi Kärkkäinen() (7211278)
35 0 Mongolian Adventure Team HH 3 Leppneemest 10:00 Hirvo Rannu () (7720204), Margus Marrandi() (7731117), Janno Rodendau() (8040272)
36 0 Mudamülka HH 2 Leppneemest 10:00 Lauri Ehrenpreis() (), Mart Vernik() (RENT)
37 0 Töllerdised Turbo HH 2 Leppneemest 7:30 Alan Vask(ABC Grupp) (8648700), Siim Peetrimägi(KIWA) (7207463)
38 0 Vesipapp HH 2 Leppneemest 10:00 Martinš Platacis(OK Meridians /Läti) (1111111), Matiss Platacis(OK Meridians /Läti) (1111112)
39 0 Viimase Minuti Praam HH 2 Leppneemest 10:00 Mati Mägi(Hiiumaa OK) (8001921), Kain Väljaots(Täppsportlased) (7122217)
40 0 Rubluxi Addictid JJ15 2 Leppneemest 10:00 Sigrid Tarlap(Rocca al Mare kool) (RENT), Amelii Langer(Rocca al Mare kool) (RENT)
41 0 SRD Dream Team JJ19 2 Leppneemest 10:00 Vjatseslav Safonov(SRD SK) (8421108), Anastasija Pahhomenkova(SRD SK) (8646124)
42 0 M PERE 3 Leppneemest 10:00 Aare Limberg(Rakvere OK) (RENT), Maire Limberg(Rakvere OK) (RENT), Jete Kraas(LSF Pronocing ) (RENT)
43 0 Mesilased PERE 3 Leppneemest 10:00 Marit Mesi() (RENT), Maimu Mesi() (RENT), Meelis Mesi() (RENT)
44 0 Mona PERE 2 Leppneemest 10:00 Kadri Limberg() (8648691), Joosep Kraas() (9820729)
45 0 Soosambla SK PERE 3 Leppneemest 10:00 Marta Erik() (7720720), Raivo Erik() (8181181), Kairi Tuulmägi() (8130884)
46 0 Spordipood Duncan.ee PERE 2 Leppneemest 10:00 Andreas Kraas(Duncan) (9200492), Jasmiin Kraas(LSF Pronoking Team) (1391175)
47 0 Velociraptor PERE 4 Leppneemest 12:30 Sander Annus() (8061173), Oliver Annus() (8270203), Kaspar Annus() (8140706), Hille Lepp() (RENT)
48 0 Vigrid PERE 3 Leppneemest 10:00 Kertu Kann() (RENT), Kairi Kann() (RENT), Risto Kann() (RENT)
49 0 W.I.N.S. PERE 2 Leppneemest 10:00 Vladislav Pahhomenkov(SRD) (8200671), Sofia Pahhomenkova(SRD) (RENT)
50 0 XT Sport Pere PERE 3 Leppneemest 10:00 Grete Johanna Korb(XT Sport) (1602005), Edith Madalik(XTSport) (506000), Randy Korb(XT Sport) (504934)