LIBAHUNDI JÄLG 2019-05-04 Pakri saared etapile registreerunud võistkondade nimekiri

Rinna-number Võistkonna nimi Klass Arv Transport Laeva väljumisaeg Liikmed (sulgudes organisatsioon ja SI-pulga nr)
1 0 Anaeroobid DD 2 Laev 8:00 Jaana Olvet(Rakvere OK) (980554), Liis Uusküla(Rakvere OK) (8648709)
2 0 Girl Power DD 2 Laev 8:00 Tiina Muts() (9102227), Katrin Arendi() (8033938)
3 0 GTK Rock'n'Roll DD 2 Laev 9:30 Kaisa Turunen(GTK) (RENT), Anna Tornivaara(GTK) (RENT)
4 0 Hara Seilavad Kamandajad DD 2 Laev 8:00 Sandra Liis Hääl(Hara Seilamise Selts) (RENT), Ingrid Randlaht (Hara Seilamise Selts) (RENT)
5 0 Hea Tahe DD 2 Laev 9:30 Piret Uurimäe(Telia SK) (8662662), Kersti Rahnel() (8657330)
6 0 Jookseme Ainult Allamäge DD 4 Laev 11:00 Mari-Ly Häitson() (255888), Triin Vanem(LSF PT) (7809230), Nele Trummar() (RENT), Liisi Ling() (RENT)
7 0 KAMATA DD 3 Laev 8:00 Katrin Abiline() (RENT), Marit Kaalma() (RENT), Tagne Kesküla() (RENT)
8 0 KAMATA DD 3 Laev 8:00 Katrin Abiline() (RENT), Marit Kaalma() (RENT), Tagne Kesküla() (RENT)
9 0 Kangrud DD 2 Laev 9:30 Herkki Suurman() (8644189 ), Kai Suurman() (RENT)
10 0 Kosmosemutid DD 2 Laev 9:30 Liis Hiiemäe() (RENT), Katre Tekkel() (RENT)
11 0 Kukeseenesport DD 3 Laev 9:30 Ines Malmberg() (RENT), Jaana Karja() (RENT), Piret Ehrenpreis() (RENT)
12 0 Lillekesed DD 2 Laev 8:00 Hedi Laigar() (), Kaari Simson() (RENT)
13 0 Mine Metsa DD 3 Laev 8:00 Anu Oras() (RENT), Kadi Taalberg() (7201235), Ülle Lobjakas() (RENT)
14 0 Norröna DD 2 Laev 11:00 Margoo Reitsakas() (RENT), Endla Pesti() (RENT)
15 0 Otsi Otti DD 2 Laev 11:00 Pille Vinne(OK Kobras) (8638079), Kristine Tamm(OK Kobras) (8668773)
16 0 Parimad Aastad DD 2 Laev 11:00 Lea Tikenberg-Rulli() (RENT), Hannele Asumets() (RENT)
17 0 Ralli Tiim DD 2 Laev 9:30 Liisa Sulavee () (RENT), Raahel Apsalon() (RENT)
18 0 Saku Õlletehase Spordiklubi DD 4 Laev 8:00 Jaana Helm(SÕT Spordiklubi) (RENT), Reet Järvsalu(SÕT Spordiklubi) (RENT), Kairit Tammoja(SÕT Spordiklubi) (RENT), Agne Kinks(SÕT Spordiklubi) (RENT)
19 0 Seiklejad DD 4 Laev 9:30 Liis Needrit() (RENT), Triin Zukovits() (RENT), Kätlin Ülesoo() (RENT), Birgit Ülesoo() (RENT)
20 0 Tiigrikiisud DD 2 Laev 11:00 Ella Shved(SRD SK) (7008020), Tais Vakrõõm(SRD SK) (8230986)
21 0 Unicorn Sisters DD 3 Laev 9:30 Kadi Niggulis(Nortal) (RENT), Madli Allikmäe(Ramirent) (RENT), Hanna Niitmets(Tripod) (RENT)
22 0 Valusad Jalad DD 4 Laev 8:00 Priit Rajamägi() (7203362), Siim Loik() (7207994), Madis Kübar() (RENT), Dmitri Amirzjanov() (RENT)
23 0 Võhikud DD 3 Laev 9:30 Enel Pungas() (RENT), Terje Maurer() (RENT), Victoria Parmas() (RENT)
24 0 Maari Ja Siiri DD45 2 Laev 9:30 Maari Idnurm() (8947288), Siiri Vallner() (8171621 )
25 0 MAIN DD45 2 Laev 9:30 Mare Kitsnik(Saku OK) (7205544 ), Ingrid Ranna(OK Ilves) (8631403 )
26 0 PaluMalts DD45 2 Laev 8:00 Anu Malts(TON) (8290161), Virve Palu() (7209674)
27 0 Rändajad DD45 2 Laev 11:00 Merike Mets(Rakvere OK) (RENT), Evelyn Himma(Rakvere OK) (RENT)
28 0 Saba DD45 2 Laev 9:30 Heli Zvorovski(Swedbank Spordiklubi) (7204955), Pille Tiis(Swedbank Spordiklubi) (7204957)
29 0 Metsamoorid DD55 2 Laev 9:30 Tiina Reintal(RMK) (RENT), Tiina Metsmaa() (RENT)
30 0 1 Hunt 1 Rebane HD 2 Laev 11:00 Agnes Salundi() (RENT), Indrek Reino() (RENT)
31 0 12345 HD 4 Laev 11:00 Agnes Ratas() (RENT), Anette Ross() (RENT), Kristian Kankainen() (RENT), Katrin Gruszczyk() (RENT)
32 0 Aegluubid HD 2 Laev 11:00 Britt Jaaska(LHV) (7205550), Ragnar Leimann(Pipedrive) (1390485)
33 0 Arukalt Aasal HD 2 Laev 8:00 Juhan Aasaru() (8644938 ), Marit Aasaru() (7766330)
34 0 Big Gato HD 2 Laev 11:00 Andrei Vassiljev() (RENT), Madli Petuhhov() (RENT)
35 0 Billo Ja Karu HD 3 Laev 9:30 Tauno Trallmann() (9102221 ), Ursula Noorväli() (RENT), Erik-Gainar Noorväli() (RENT)
36 0 Eksinud Mauk HD 3 Laev 9:30 Merike Mumme() (7207444 ), Uku Süvari() (RENT), Ott Süvari() (RENT)
37 0 ESTO HD 2 Laev 9:30 Toomas Marrandi() (8041179), Anneken Lemberg() (9102225)
38 0 Funderbeam HD 5 Laev 9:30 Dagmar Vlassov (Funderbeam ) (RENT), Gerd Laub(Funderbeam ) (RENT), Alo Vallikivi (Funderbeam ) (RENT), Urmas Peiker (Funderbeam ) (RENT), Jüri Vlassov() (RENT)
39 0 Fus Ro Dah HD 2 Laev 11:00 Kaie Višnevski() (RENT), Martin Višnevski() (RENT)
40 0 GTK Rock Rock HD 2 Laev 9:30 Suvi Heinonen(GTK) (RENT), Mikko Eklund(GTK) (RENT)
41 0 H2D2 HD 4 Laev 9:30 Hedvig Liblikas() (RENT), Helen Parik() (305055), Daniel Sikut() (RENT), Ricardas Dukauskas() (RENT)
42 0 Hara Purjetavad Kotkad HD 4 Laev 8:00 Terje Vanahans(OK Kobras) (7211275 ), Sven Kadaste(Hara Seilamise Selts) (RENT), Ilmar Legenkov() (RENT), Kadri Ustav() (7722679)
43 0 HP Sport Team Ananass HD 2 Laev 9:30 Helena Zvorovski(Tallinna Ühisgümnaasium) (RENT), Henn Zvorovski(EANS) (RENT)
44 0 HP Sport Team Pihlasedoksad HD 2 Laev 11:00 Kristina Vesilind(HP Sport Team) (682248 ), Veljo Vask(Ok West) (9102232)
45 0 HP Sport Team Rummikook HD 2 Laev 11:00 Liina Vesilind(HP Sport Team) (505561), Märten Henrik Pais (HP Sport Team) (8201998 )
46 0 Huubi Tiim HD 3 Laev 11:00 Merike Põldmäe(Swedbank) (RENT), Tõnu Põldmäe(Clik) (RENT), Ott Põldmäe(Clik) (RENT)
47 0 I.M.E.V HD 4 Laev 11:00 Indrek Kaidme() (RENT), Malviki Mägi() (RENT), Elise Kaidme() (RENT), Viljar Vahter() (RENT)
48 0 Inlook Color - Meie Värvime HD 2 Laev 9:30 Katrin Kala(Inlook Color OÜ) (8655316), Margus Parts(Inlook Color OÜ) (9201522)
49 0 Juusa HD 2 Laev 9:30 Reeda Tuula-Fjodorov() (8043077), Ain Fjodorov() (8091272)
50 0 Kaldal Näeme HD 4 Laev 8:00 Meelis Kalda(G4S Spordiklubi) (7200507), Ivar Põri(G4S Spordiklubi) (RENT), Maris Terno() (8655320), Mailis Terno() (7207466)
51 0 Kapten Karl Ja Käsilased HD 5 Laev 9:30 Karl-Andres Peärnberg() (RENT), Maris Kass() (RENT), Triin Kass() (RENT), Andre Laanemets() (RENT), Henry Piir() (RENT)
52 0 Kiiret Pole HD 3 Laev 11:00 Raili Nugin() (8664191), Kaarel Julge() (8644487), Alo Süvari() (8664200)
53 0 Kirvevars Oli Sitkest Kasest HD 2 Laev 11:00 Anu Kuusmaa(SK100) (8646109), Andres Käver(SK100) (8651972)
54 0 Kokomutid HD 5 Laev 11:00 Eleriin Tekko( KOKO arhitektid) (RENT), Liis Lindvere( KOKO arhitektid) (RENT), Xenia Vennemann( KOKO arhitektid) (RENT), Lea Laidra( KOKO arhitektid) (RENT), Martin Tago( KOKO arhitektid) (RENT)
55 0 Kruiisijad HD 2 Laev 9:30 Erkki Vähi() (9898999), Kaisa Vähi() (8412200)
56 0 Kukemuna HD 3 Laev 8:00 Heiko Eesalu() (8480425042), Jaanus Moorits() (8000880000), Maris Pilvet() (RENT)
57 0 Leiger Team HD 2 Laev 11:00 Kristjan Leiger(OK Kape) (9201519 ), Külli Leiger(OK Kape) (9201520)
58 0 M HD 2 Laev 9:30 Mirjam Aan() (RENT), Markus Pärnamets() (RENT)
59 0 Maurus HD 2 Laev 8:00 Taavi Ermel() (RENT), Arette Riis() (RENT)
60 0 Mis Vahet Sel On? HD 3 Laev 8:00 Priit Transtok() (RENT), Ando Rebassoo() (7208299), Maris Kobrusepp() (RENT)
61 0 Okaskera HD 5 Laev 8:00 Kalle Tammjärv() (7205461), Marika Tammjärv() (7205457 ), Liina Krünvald() (RENT), Jüri Lember() (7211279 ), Kaido Kägo() (RENT)
62 0 Otepää Jooksutuur HD 2 Laev 8:00 Liis Palumäe(Otepää jooksutuur) (RENT), Marko Teder(Otepää jooksutuur) (8647265)
63 0 Paksud HD 2 Laev 9:30 Merli Tamme() (RENT), Karl Henrik Rebane() (RENT)
64 0 Peiker HD 2 Laev 8:00 Marina Peiker() (RENT), Harri Peiker() (RENT)
65 0 Porgand HD 2 Laev 9:30 Tuuli Tomingas(SK Biathlon) (RENT), Karl Erik Rabakukk(Nõmme Spordiklubi) (RENT)
66 0 Purjus Päkapikud HD 5 Laev 8:00 Anneli Jüristo() (RENT), Rõõt Laigu() (RENT), Ravo Haavik() (RENT), Kaur Jaanson() (1400351), Mart Objartel() (RENT)
67 0 Põder,Mäger Ja Jana HD 3 Laev 9:30 Meeli Kerem() (8456667), Andres Aotäht() (9201993), Jana Sahva() (7200990)
68 0 Rõikad HD 2 Laev 9:30 Tuuli Pungas() (RENT), Mihkel Teppan() (RENT)
69 0 Saba HD 2 Laev 8:00 Eva Raba() (RENT), Valdur Unt() (RENT)
70 0 Sarvekesed HD 2 Laev 8:00 Sander Tars() (RENT), Anu-Liis Laar() (RENT)
71 0 SID HD 3 Laev 8:00 VIKTORIA SIDOROV() (RENT), ANTON SIDOROV() (RENT), DMITRI BUKLIN() (RENT)
72 0 SM HD 2 Laev 11:00 Mihkel Petuhhov() (RENT), Susanna Lehtsalu() (RENT)
73 0 Soorebased HD 4 Laev 11:00 Kaili Allik() (RENT), Karmen Šalk() (RENT), Pirgit Rõuk() (RENT), Silver Sõber() (RENT)
74 0 Soosambla SK HD 2 Laev 8:00 Kairi Tuulmägi(SK Mercury) (8130884), Raivo Erik(Freddie) (8181181)
75 0 STanchiki HD 2 Laev 11:00 Tatjana Požarnaja () (RENT), Stanislav Tolmachev() (8458888)
76 0 Sääsehirm HD 2 Laev 9:30 Merle Lilleoru() (7707070), Tarvo Jõeste() (7006106)
77 0 Tammepere HD 2 Laev 8:00 sille tamm() (RENT), peeter tamm() (RENT)
78 0 Terve Elu Eksinud HD 2 Laev 9:30 Janno Mäeotsa() (RENT), Laura Nulk() (RENT)
79 0 Triimi HD 2 Laev 11:00 Triinu Rooni () (886246), Tormi Vahar () (RENT)
80 0 UDUKUKLAD HD 2 Laev 9:30 Egle Pesti() (RENT), Karl Kilgi() (RENT)
81 0 Valgenokk HD 5 Laev 8:00 Reino Rass() (1406421), Jüri Rass() (RENT), Arvo Soosalu() (222871), Jaana Kotke() (2102159), Sigrid Suigussaar() (RENT)
82 0 Vinged Sellid HD 4 Laev 11:00 Jana Reitsakas() (RENT), Marko Kaio() (RENT), Tiina Karm() (RENT), Priit Suviste() (RENT)
83 0 Vinged Tegijad HD 4 Laev 11:00 Elis Suviste() (RENT), Triin Lätte() (RENT), Hendrik Karm() (RENT), Mairo Koov() (RENT)
84 0 Vonks HD 2 Laev 11:00 Janar Vonk() (RENT), Kristi Jürisoo-Vonk() (RENT)
85 0 Vänderdised HD 2 Laev 11:00 Ahti Heinla() (888937), Keili Oja() (RENT)
86 0 We Only Live Twice HD 5 Laev 11:00 Leho Lahtvee() (RENT), Oscar Ohov() (1602021), Elleriin Saar() (RENT), Liivo Raudver () (RENT), Helen Tealane() (RENT)
87 0 Üksik Traadivabriku Mõrd Ja Suur M HD 2 Laev 8:00 Karin Koppel() (8009358), Marek Kutepov() (1228840)
88 0 You-too HD 3 Laev 11:00 Andres Vesilind(SRD) (1952600), Anneli Taal(TON) (8107004), Liis Vesilind() (RENT)
89 0 Juhuslik Triiv HD45 2 Laev 11:00 Paavo Helde(PerkinElmer) (RENT), Küllike Rehe() (7207465)
90 0 Kiire Jalutuskäik HD45 2 Laev 8:00 Kai Treier() (RENT), Arvo Raja() (8646120)
91 0 Krokodill HD45 2 Laev 9:30 Maire Kivimurd() (7210023), Aleksander Parnabas() (7211415)
92 0 Mudakarud HD45 4 Laev 9:30 Tiia Mõek(Mudakarud) (7208687), Egon Mõek(Mudakarud) (7711383), Tarmo Heinla(Mudakarud) (7210025), Triin Heinla(Mudakarud) (2019008)
93 0 Mäger Ja Co HD45 2 Laev 11:00 Meelis Karp() (1404059), Inga Petuhhov() (1424615)
94 0 Omas Tempos HD45 2 Laev 9:30 Priit Roosnupp() (7209741), Moonika Roosnupp() (RENT)
95 0 Oravaklubi HD45 2 Laev 11:00 Jaanus Soots(Starship) (RENT), Evelin Soots(IF) (RENT)
96 0 S.T. HD45 2 Laev 9:30 Siret Pärtel() (RENT), Toomas Aan() (RENT)
97 0 Tammiku SK HD45 2 Laev 9:30 Mare Parve(PEKO) (899200), Martti Parve(PEKO) (682261)
98 0 Tosin HD45 2 Laev 9:30 Riika Ploompuu(Swedbank SK) (8667286 ), Ilmar Raap(meie) (7208313 )
99 0 Twelve Points HD45 2 Laev 9:30 Alar Jõeste() (7505241), Pille Nurmis() (RENT)
100 0 Udupasun HD45 2 Laev 8:00 Heidi Sild(SK Mercury) (8090273), Aivar Meindok(TON) (0090462)
101 0 Öö HD45 2 Laev 8:00 Priit Överus(SK Mercury) (682399), Urve Överus(SK Mercury) (8130366)
102 0 SK Aasa 5 HD55 2 Laev 9:30 Anu Järv() (8639465 ), Jaanus Viljamaa() ( 889108 )
103 0 Vahvad Vähid HD55 2 Laev 9:30 Tõnu Vähi() (9797999), Inga Vähi() (RENT)
104 0 Ad Astra HH 3 Laev 11:00 Arthur Raichmann(LSP PT) (8664205), Kristjan Maade(LSF PT) (8640101), Martin Kaup(LSF PT) (8456788)
105 0 CoxArt HH 3 Laev 8:00 Kirill Klenski(Codeborne) (8644448), Leonid Malikov(Percival) (8008881), Erik Jõgi() (8009343)
106 0 Double Trouble HH 2 Laev 11:00 Koit Kolsar(OK Kobras) (8636586), Allan Rehemets() (RENT)
107 0 Eesti Energia Spordiklubi HH 2 Laev 9:30 Kristian Pilbas() (889103), Raul Uuring() (RENT)
108 0 Kaks Venda HH 2 Laev 9:30 Helmet Sulavee () (RENT), Tarmo Sklave() (RENT)
109 0 Kolm Flanelli HH 3 Laev 11:00 Olavi Lepp(Swedbank) (RENT), Marco Mardim(Swedbank) (RENT), Erko Virgepuu(Swedbank) (9101931)
110 0 KolmOnSeltskond HH 3 Laev 11:00 Margus Saks() (RENT), Laur Laanemaa() (9200502), Aivar Ots() (RENT)
111 0 Kurase Hülged HH 2 Laev 8:00 Veiko Busch(Kurase Hülged) (RENT), Markko Sinkkonen(Kurase Hülged) (RENT)
112 0 Kurtor HH 3 Laev 8:00 Matti Betlem() (8667289), Martin Betlem() (RENT), Daniel Vasser() (RENT)
113 0 Kännimäbi HH 2 Laev 11:00 Janek Kähr(OK Kobras) (8638097), Martin Simpson(OK Kobras) (1007667)
114 0 Metsapeatus HH 3 Laev 11:00 Risto Laanoja() (8661135), Viljar Grauen() (8661132), Oliver Immato() (8640102 )
115 0 Millal Koju Jõuame? HH 2 Laev 8:00 Tanel Merigan(ABC Grupp) (8000901), Alan Vask(ABC Grupp) (8648700 )
116 0 Mongolian Adventure Team HH 3 Laev 9:30 Hirvo Rannu() (7720204), Margus Marrandi() (7731117), Janno Rodendau() (8040272)
117 0 P.u.n.k.t.i.s.a.d.u HH 2 Laev 8:00 Asko Valdmann() (RENT), Allan Männi() (RENT)
118 0 Pathfinder HH 3 Laev 9:30 Sergei Bessonov(ÅF-Automaatika) (1303005), Dmitri Smirnov(Sportland) (1303001), Raivo Nõmmmik(Jalajälg) (RENT)
119 0 Rabamätas HH 2 Laev 8:00 Andres Lauba(Eesti Pank) (8648950), Aivar Sarapik(Kaitseliit) (7207458)
120 0 Tallatakso HH 3 Laev 11:00 Toomas Orason() (RENT), Taavi Kuha() (RENT), Tanel Toots() (RENT)
121 0 Tammed 1 HH 2 Laev 11:00 Alar Abram(Saue Tammed) (7200505), Mihkel Abram(Saue Tammed) (889111)
122 0 Team 30+ HH 2 Laev 9:30 Arno Bachaus() (1390515), Aivo Jõemets() (1390514)
123 0 Twister HH 3 Laev 11:00 erki erm(Twister adventure team) (8250572), karl laasik() (RENT), rauno erm() (RENT)
124 0 Vedela Reie Vennad HH 3 Laev 8:00 Märten Mõttus() (RENT), Aiko Aigro() (RENT), Allar Ninn() (RENT)
125 0 Forest HH45 2 Laev 8:00 Antti Roose() (8636855), Tiit Tali() (8662100)
126 0 Lennukipomm HH45 2 Laev 8:00 Veiko Hintsov() (8651712), Targo Kalamees() (8651724)
127 0 MI-48 HH45 2 Laev 11:00 Indrek Saarepera() (RENT), Martin Aunin() (8258258)
128 0 Praali HH45 2 Laev 11:00 Marti Ranne(Alarmtec) (8648949), Allan Sülla() (7207117)
129 0 Punkt Leitud HH45 3 Laev 11:00 Raul Sankovski() (9102100), Ivar Lai() (9102222), Raul Vahisalu() (RENT)
130 0 Rae Rebijad HH45 2 Laev 8:00 Tõnu Tänav() (8670210), Erik Keerberg() (1399828)
131 0 Rebasejahtijad HH45 2 Laev 9:30 Andres Viira() (7203361), Kalle Kuusik() (8191066)
132 0 Vennad Wurlitzerid HH45 3 Laev 9:30 Kristjan Paavle() (1006197), Margus Vahi() (RENT), Kalev Lattik() (RENT)
133 0 Hara Seilajad I JJ15 2 Laev 9:30 Siim Oskar Hääl(Hara Seilamise Selts) (RENT), Kuldar Süda(Hara Seilamise Selts) (RENT)
134 0 Hara Seilajad II JJ15 3 Laev 8:00 Kuldar Paalberg(Hara Seilamise Selts) (RENT), Ott Richard Hääl(Hara Seilamise Selts) (RENT), Allen Larin(Hara Seilamise Selts) (RENT)
135 0 Hara Seilajad III JJ15 3 Laev 8:00 Jessika Jõesaar(Hara Seilamise Selts) (RENT), Johanna Süda(Hara Seilamise Selts) (RENT), Alisa Kask(Hara Seilamise Selts) (RENT)
136 0 HP Sportteam Šokolaadisõbrad JJ15 2 Laev 11:00 Tõnis Ustav(HP Sport Team) (RENT), Rasmus Richard Allmägi(MTÜ Kuusalu Pereühing) (RENT)
137 0 Karjapoisid JJ15 2 Laev 11:00 Jens Randlaht(Kolga kool ) (RENT), Andres Kadaste(Kolga kool) (RENT)
138 0 Leek JJ15 2 Laev 11:00 Ida Leen Katvel(Kolga kool) (RENT), Laura Liisa Laas(Kolga kool) (RENT)
139 0 Smail JJ15 3 Laev 11:00 Kädi Ülle(Kolga kool ) (RENT), Emma Viilma(Kolga kool) (RENT), Emily Laurend(Kolga kool) (RENT)
140 0 Aricorn JJ19 2 Laev 9:30 Nelle Paavle() (1395558), Mona-Daniela Kaarelson() (RENT)
141 0 Metsik Lääs Türgis JJ19 2 Laev 9:30 Aksel Jan Tamlak(Kutimuti Noortlaager) (), Andreas Zeisig(Kutimuti Noortelaager) ()
142 0 SRD Dream Team JJ19 2 Laev 8:00 Anastasija Pahhomenkova(SRD) (8646124), Vjatseslav Safonov(SRD) (8421108 )
143 0 7 ööd Ja Päeva MATK 5 Laev 9:30 ERKKI REBANE() (RENT), HELEN REBANE() (RENT), MARIKA GNATENKO() (RENT), EINAR PILVET() (RENT), KIRTI REBANE() (8640104)
144 0 Jõgi Voolab MATK 2 Laev 8:00 kristjan indus() (), () ()
145 0 No Vot MATK 3 Laev 11:00 Ivi Õunapuu() (1415236 ), Aarne Õunapuu() (), Sirje Kaimer() ()
146 0 SamMakkoset MATK 2 ISE Leena Noromaa() (RENT), Timo Saarnio() (RENT)
147 0 Uitaja MATK 2 Laev 11:00 Kairi Niinepuu-Mark Niinepuu-Mark(Mooncat Consulting OÜ) (), () ()
148 0 Väikesed Rebased MATK 2 Laev 9:30 Mihkel Erik Rebane() (RENT), Greete Liise Rebane() ()
149 0 4kids PERE 2 Laev 11:00 Anti Kaljumäe(4kids) (RENT), Kretel Kaljumäe(4kids) (RENT)
150 0 CEP PERE 4 Laev 11:00 Piret Tabor() (RENT), Kaaren Tabor() (RENT), Kai Valtin() (RENT), Joonas Meri() (RENT)
151 0 Cospleier PERE 2 Laev 9:30 Triin Hatsukov() (), Grete Hatsukov() ()
152 0 MarMor PERE 3 Laev 11:00 Siiri Mere() (8100484), Morten Mõttus() (7205916), Marii Mõttus() (504933)
153 0 Mesilased PERE 3 Laev 11:00 Marit Mesi() (RENT), Maimu Mesi() (RENT), Meelis Mesi() (RENT)
154 0 Raudne Laas PERE 4 Laev 8:00 Karl Laas(Upsteem.com Oü) (RENT), () ()
155 0 Saal PERE 2 Laev 9:30 Angela Ivask() (RENT), Kristjan Saal() (RENT)
156 0 Saared PERE 4 Laev 11:00 Marja-Liisa Harmipaik() (RENT), Meelis Saar() (RENT), Oliver Martin Saar() (RENT), Robin Mattias Saar() (RENT)
157 0 Sinkavinka PERE 2 Laev 11:00 Raili Paling() (RENT), Rahe Miriel Saar() (RENT)
158 0 SRDpere PERE 3 Laev 8:00 Vladislav Pakhomenkov(SRD) (8062071), Sofia Pahhomenkova(SRD) (RENT), Jakutovich Airi-Liis(SRD) (RENT)
159 0 Supertädi PERE 3 Laev 8:00 Siim Pello(SK Mercury) (8014415), Ain Pello(SK Mercury) (7003272), Anneli Pello(SK Mercury) (889118)
160 0 SUPREMA PERE 2 Laev 8:00 TAAVI KAINEL() (8645015), GEORG KAINEL(Südalinna kool) (RENT)
161 0 Susi Sind Söögu! PERE 5 Laev 9:30 Kaur Virunurm() (7204950), Katrin Tombak() (RENT), Iida Virunurm() (RENT), Alo Virunurm() (RENT), Ove Virunurm() (RENT)
162 0 Säde PERE 4 Laev 11:00 Tagni Jõeleht(MTÜ Kuusalu Pereühing) (RENT), Säde-Riin Jõeleht(MTÜ Kuusalu Pereühing) (RENT), Kaie Ustav(MTÜ Kuusalu Pereühing) (RENT), Taavi Ustav(MTÜ Kuusalu Pereühing) (RENT)
163 0 Team BÜFA PERE 4 Laev 9:30 Kait Vahter() (506001), Viivi-Anne Soots() (9123459), Joosep Vahter() (), Hans Erik() ()
164 0 UPAKAD PERE 2 Laev 11:00 Geivi Lember(SOK) (RENT), Keidi Keerberg(SOK) (RENT)
165 0 Valgekihv PERE 5 Laev 11:00 Alar Virumäe() (1009517), Diana Virumäe() (RENT), Eliise Virumäe() (RENT), Kertu Virumäe() (RENT), Ville Virumäe() (RENT)
166 0 Velociraptor PERE 4 Laev 11:00 Sander Annus() (8061173), Oliver Annus() (8270203), Kaspar Annus() (8140706), Hille Lepp() (RENT)
167 0 Vigrid PERE 3 Laev 9:30 Kertu Kann() (RENT), Kairi Kann() (RENT), Risto Kann() (RENT)
168 0 Viidikas Hundi Kiirusel PERE 2 Laev 9:30 MARKUS HIIE() (?), ARMO HIIE() (9005035)
169 0 Vägilased PERE 3 Laev 11:00 Rasmus Blum() (RENT), Kaupo Jõeleht() (RENT), Jarl Jõeleht() (RENT)
170 0 XT Sport Pere PERE 3 Laev 8:00 Grete Johanna Korb(XT Sport ) (897418), Randy Korb(XT Sport) (504934), Edith Madalik(XT Sport) (506000)