LIBAHUNDI JÄLG 2017-05-20 Aegna etapile registreerunud võistkondade nimekiri

Rinna-number Võistkonna nimi Klass Arv Transport Laeva väljumisaeg Liikmed (sulgudes organisatsioon ja SI-pulga nr)
1 180 319 DD 2 Laev 7:30 Kati Iher() (7201848), Mirjam Iher() (7209742)
2 124 Anna-Minna DD 2 Laev 10:30 Anneli Pello(SK Mercury) (889118 ), Ingrid Piht(SK Mercury) (760526)
3 117 CEP DD 2 Laev 10:30 Kai Valtin() (R7000368), Mare Valtin() (R7000367)
4 317 Elmar DD 3 Laev 10:30 Ellen Kalmets() (R7209851), Tagne Kesküla() (R7209852), Katrin Abiline() (R7209853)
5 303 Error DD 3 Laev 7:30 Gertrud Lass() (R7207042), Kerli Suvorov() (R7207041), Niina Mägi() (R7207000)
6 199 HeAAeg DD 2 Laev 13:30 Marika Maidla() (1602018), Kei Kvarnstrom() (7201238)
7 520 HP-Sportteam Jalutajad DD 5 Laev 10:30 Kristina Vesilind(HP Sport Team) (682248), Kaie Ustav(HP Sport Team) (R8622195), Kaili Allmägi(HP Sport Team) (R8622190), Tagni Jõeleht(HP Sport Team) (R8622198), Kädi Jõeleht(HP Sport Team) (R8622202)
8 175 Jäälilled DD 2 Laev 10:30 Liisi Viljalo(SK Saue Tammed) (7202400 ), Anu Poopuu(SK Saue Tammed) (682026)
9 162 Keskearõõmud DD 2 Laev 7:30 Jaanika Parts() (1404065), Laidy Lainoja() (364794)
10 177 Kiku Ja Kaku DD 2 Laev 7:30 Kristiina Vikat() (R7206964), Kaili Allik() (R7206965)
11 325 Kukeseenesport DD 3 ISE Jaana Karja(PRIA) (1409450), Liina Ehrenpreis(Geo S.T. OÜ) (1006357), Piret Ehrenpreis(Eesti Teadusagentuur) (R7209866)
12 119 Leekiv Apelsin DD 2 Laev 7:30 Mari-Liis Valgeväli() (R7000374), Kaie Kõrtsini() (720711)
13 522 Libamehed DD 5 Laev 10:30 Liina Räli() (R899194), Berit Brandt() (R899065), Janika Roomet() (R899062), Sirli Vaksmann() (R899064), Maret Vesiallik() (R899066)
14 306 Mieli Maassa DD 3 Laev 7:30 Anna Tornivaara(GTK) (R7207048), Kristiina Nuottimäki (GTK) (R7207047), Kaisa Turunen(GTK) (R7207046)
15 143 MäKa Mägrad DD 2 Laev 7:30 Kaia Randman() (1404070), Teele Randman() (1406473)
16 160 No Brakes DD 2 Laev 7:30 Jaana Olvet(Rakvere OK) (980554), Liis Uusküla(Rakvere OK) (R7205448)
17 343 OTSI OTTI DD 3 Laev 10:30 Pille Vinne(OK Kobras) (R7209886), Kristine Tamm(PRIA) (R7209887), Marje Zernat(Ilves) (9200592)
18 138 Päevapüüdjad DD 2 Laev 13:30 Mari Linnus(Värska OK Peko) (218937), Küllike Jaama(Värska OK Peko) (7204952)
19 130 Relvastatud DD 2 Laev 7:30 Tuuli Tomingas(Spordiklubi Biathlon) (R7200506), Anneliis Viilukas(Spordiklubi Biathlon) (R7200503)
20 341 Saarehunt DD 3 Laev 13:30 Mari Konsap() (R7209882), Jaanika Abel() (R7209881), Saskia Tärk() (7204969)
21 345 Seiklejad DD 3 Laev 10:30 Liis Needrit() (R7209897), Triin Zukovits() (R7209895), Birgit Ülesoo() (R7209894)
22 122 Tiigrikiisud DD 2 Laev 10:30 Ella Shved(SRD SK) (7008020), Tais Vakrõõm(SRD SK) (9862309)
23 324 Twister Buduaar 48 DD 3 Laev 7:30 Maret Hallikma() (750722), Marge Erm() (1390535 ), Anniki Inno() (1390558 )
24 136 Vinged Kelgud DD 2 Laev 7:30 Caddy Kelk() (R7203344), Gea Hein() (R7203343)
25 157 Väled Pätid DD 2 Laev 13:30 Tiiu Naagel () (7207114), Maarja Naagel() (8027007)
26 323 Ülkan DD 3 Laev 7:30 Kadi Taalberg() (7201235), Ülle Lobjakas() (R7209865), Anu Oras() (R7209864)
27 104 A&O DD45 2 Laev 10:30 Eha Arb() (7208308), Virve Orav() (1396780)
28 115 Kaks Kiiret Tigu DD45 2 Laev 10:30 Maari Idnurm(TON) (1406425), Meeli Kerem(TON) (7200990)
29 142 Metsamoorid DD45 2 Laev 7:30 Tiina Reintal(RMK) (227505), Tiina Metsmaa() (305903)
30 134 Rändajad DD45 2 Laev 13:30 Merike Mets(Rakvere OK) (R7202748), Evelyn Himma(Rakvere OK) (R7203341)
31 120 Saba DD45 2 Laev 10:30 Heli Zvorovski(Swedbank Spordiklubi MTÜ) (7204955), Pille Tiis(Swedbank Spordiklubi MTÜ) (7204957)
32 113 Vabalt Veerevad Vankrid DD45 2 Laev 10:30 Anu Malts(TON) (7209674), Virve Palu() (R899269)
33 126 Võrgud Välja DD45 2 ISE Ene Ehrenpreis(Viru-Nigula Spordiklubi) (1415625), Anne Arold(Ilves) (899196)
34 172 1 Hunt 1 Rebane HD 2 Laev 13:30 Agnes Salundi(Tartu Rulluisuklubi) (R7206960), Indrek Reino(After Basket) (R7206962)
35 340 ACE Action Plan B HD 3 Laev 7:30 Lauri Beilmann() (8001826), Karli Lambot(ACE Logistics) (8000779), Katre Pelisaar() (1009507)
36 188 Aega On! HD 2 Laev 13:30 Kaire Kimsen() (R7206978), Reigo Luurmees() (888102)
37 191 BPT Nagel HD 2 Laev 13:30 Riivo Kiljak(Kühne + Nagel AS) (R7206983), Merili Palu(BPT Real Estate AS) (7202712)
38 334 Cybernetica HD 3 Laev 7:30 Riin Saarmäe(Cybernetica) (7719788), Arne Ansper(Cybernetica) (7208300), Raul Mürk(Cybernetica) (9005031)
39 100 Funderbeam HD 2 Laev 10:30 Dagmar Vlassov(Funderbeam) (1520618), Jüri Vlassov() (1399801)
40 350 Hullujussi HD 3 Laev 13:30 Eha Kulper() (R8619805), Priidu Peetsalu() (R8619809), Mart Saarna() (R8619807)
41 409 Hundikari HD 4 Laev 7:30 Eva Raba() (R8619851), M Raba() (R8619856), Ingrid Rahnel() (R8619853), Mattias Raba() (R8619852)
42 300 Huubi Tiim HD 3 Laev 10:30 Merike Põldmäe(Swedbank Spordiklubi MTÜ) (R7206996), Tõnu Põldmäe(Clik) (R7206993), Ott Põldmäe(Clik) (R7206994)
43 318 JEP HD 3 Laev 10:30 Enelin Alter() (8201987), Priit Laos() (R7209854), Jane Rõuk() (1415620)
44 201 Johanna Hakala-Kähäri HD 2 Laev 13:30 Johanna Hakala-Kähäri() (1007237), Oskar Jüssi() (R7206992)
45 133 Jookseme! HD 2 Laev 13:30 Geivi Lember() (1412038), Gedrik Keinast() (R7202745)
46 187 Joonased HD 2 Laev 7:30 meele joonas() (R7206977), Taavi Joonas() (R7206976)
47 135 Kaarums HD 2 Laev 13:30 Kaido Kaarli() (9201304), Eva Kaarli() (889119)
48 144 Karuott HD 2 Laev 7:30 Mailis Pütsep() (R7203350), René Männiste() (R7203346)
49 146 Keeleguru HD 2 Laev 7:30 Martti Kuldma(KeeleGuru) (895349), Anneli Juul(KeeleGuru) (991781)
50 316 Kiiret Pole HD 3 Laev 10:30 Jaan Sibul() (7000359), Raili Nugin() (7207445), Alo Süvari () (7204948)
51 184 Kivimäe Käijad HD 2 Laev 7:30 Ain Nemvalts() (682053), Liis Nemvalts() (1390490)
52 105 Klaabu HD 2 Laev 7:30 Irina Kelder() (R682243), Mikk Kelder() (1406004)
53 314 Lihtsalt Nukid HD 3 Laev 10:30 Priit Laes() (R7209845), Ulvi Sädem() (R7209846), Sander Benga() (R7209847)
54 331 Lähme Otse? HD 3 Laev 7:30 Priit Transtok() (1406005), Triin Transtok() (R7209875), Martin Lumiste() (R7209874)
55 302 Masha Ja Karud HD 3 Laev 10:30 Igor Balasov(Slig Ehitus OU) (R7206999), Maria Balasova(HireRight Eesti AS) (R7206997), Anastasia Balasova(TTRK) (R7206998)
56 158 Meta HD 2 ISE Merike Vanjuk(Tartu) (760603), Tiit Tali(Tartu) (886244)
57 338 Metsakutsu HD 3 Laev 7:30 Liis Aver() (1399815), Maarja Sillamaa() (R7209880), Silver Sillamaa() (R7209879)
58 103 O-nged HD 2 Laev 7:30 Kristi Õng() (R682242), Tarvo Õng() (R682058)
59 156 OK Orvand HD 2 Laev 7:30 Rein Rooni(OK Orvand) (998985), Triinu Rooni(OK Orvand) (886246 )
60 310 Okaskera HD 3 Laev 10:30 Kalle Tammjärv() (7205461), Marika Tammjärv() (7205457), Liina Krünvald() (R7207588)
61 132 Oravaklubi HD 2 Laev 7:30 Evelin Soots() (R7202744), Jaanus Soots() (R7202743)
62 154 Piraadid HD 2 Laev 7:30 Pille Lõmps() (7208299), Ando Rebassoo() (1406009)
63 167 Plätud HD 2 Laev 13:30 Liisi Kangur() (7206070), Silver Kangur() (1603786)
64 412 Praksid HD 4 Laev 7:30 Margus Praks() (R8619897), Joonas Praks() (R8619908), Jaanus Praks() (R8619898), Jana Praks() (R8619899)
65 147 Põdrakärbes HD 2 Laev 7:30 Siim Vanahans(OK Kobras) (1009529), Terje Vanahans(OK Kobras) (1398314)
66 173 Rakvere OK KR HD 2 Laev 7:30 Raili Rooba(Rakvere OK) (1391139), Kuno Rooba(Rakvere OK) (980559)
67 152 Reeda Tuules HD 2 Laev 7:30 Reeda Tuula() (1006395), Heiti Hallikma() (771970)
68 336 Rockwater HD 3 Laev 13:30 Diana Kaljuvee(Jooksupartner) (9101940), Janno Kaljuvee(Jooksupartner) (9101941), Eero Liivandi() (886693)
69 145 Roigaspüüd HD 2 Laev 13:30 Ivi Õunapuu() (1415236), Maano Päeren() (1415233)
70 127 Sebmartoonorid HD 2 Laev 7:30 Hannely Aitman() (R7200501), Priit Kuuskla() (7207581)
71 190 Siilihunt HD 2 Laev 7:30 Tiia Toming() (R7206982), Sander Schmidt() (R7206981)
72 311 SOS HD 3 Laev 10:30 Stanislav Tarassov(OU Vart) (R7207591), Jelena Tarassova(Kitman) (R7209841), Alisa Tarassova(Mustamae Gumanitaar gumnaasium) (R7207590)
73 333 Soosambla Suusaklubi HD 3 Laev 7:30 Martti Parve() (8282261), Kairi Tuulmägi() (8130884), Raivo Erik() (8181181)
74 102 Spordipood Duncan.ee HD 2 Laev 10:30 Kadri Limberg() (9820729), Andreas Kraas() (9200492)
75 140 SRD HD 2 Laev 7:30 Maria Novokovich(SRD SK) (8637588), Sergey Seleznev(SRD SK) (8637590)
76 176 Särtsakad HD 2 Laev 7:30 Helen Aarela(HP Sport Team) (R7206963), Meelis Muhk(HP Sport Team) (9200595)
77 111 Sääsehirm HD 2 Laev 10:30 Merle Lilleoru() (7707070), Tarvo Jõeste() (7006106)
78 327 Terve Elu Eksinud HD 3 Laev 13:30 Janno Mäeotsa() (1390543), Raimo Lust() (1402818), Laura Nulk() (1602038)
79 159 Toores Vaev HD 2 Laev 7:30 Jaan Olvet(Rakvere OK) (991970), Marta Olvet(Rakvere OK) (7208319 )
80 521 Tovacom HD 5 ISE Jüri Vau(Tovacom OÜ) (R8622209), Reeli Meiel(Tovacom OÜ) (R8630025), Merli Tiilen(Tovacom OÜ) (R8640107), Indrek Luuk(Tovacom OÜ) (R899061), Kristiina Rosina(Tovacom OÜ) (R8622203)
81 151 TUGEVAD JA ARUKAD HD 2 Laev 13:30 Erkki Keerig() (1391873), Tuuli Leito() (7141424)
82 315 UDUKUKLAD HD 3 Laev 10:30 Egle Pesti() (R7209848), Ergo Ehte() (R7209849), Mirje Roasto() (R7209850)
83 319 Uskumatult Suur Jõud HD 3 Laev 10:30 Toomas Laur() (7200978), Anneken Lemberg() (9102225), Priit Evardi() (R7209855)
84 344 Vigrid HD 3 Laev 10:30 Kärt Reitel() (R7209888), Kairi Kann() (R7209891), Risto Kann() (R7209889)
85 118 VONX HD 2 Laev 10:30 Kristi Jürisoo-Vonk() (R7000370), Janar Vonk() (R7000369)
86 183 Vormelid HD 2 Laev 7:30 Helis Puksand() (R7206971), Märt Šanin() (R7206972)
87 178 Väljasõit Rohelisse HD 2 Laev 13:30 Katrin Kõlu(Novarc) (R7206966), Indrek Kõlu() (R7206967)
88 525 WE HD 5 Laev 7:30 Jana Reitsakas() (R7202384), Marko Kaio() (R7202381), Priit Suviste() (R7202383), Katriin Korsar() (R7202385), Ants Korsar() (R7202382)
89 342 We Only Live Twice HD 3 Laev 7:30 leho lahtvee(SK Metsasõbrad) (R7209883), Argo Kangro(SK Metsasõbrad) (R7209884), Saale Konsap(-) (R7209885)
90 153 Õuesõpe Sega HD 2 Laev 7:30 Margus Varik(HP Sport Team) (8030000), Mirjam Muhk(HP Sport Team) (8200595)
91 149 Üksik Traadivabriku Mõrd Ja Suur M HD 2 Laev 7:30 Karin Koppel() (1228840), Marek Kutepov() ()
92 181 1ML HD45 2 Laev 13:30 Maive Leif(JOKA) (7205454), Gert Saamann(JOKA) (7204958)
93 150 Elbrus HD45 2 Laev 7:30 Allan Sülla() (7207117), Ehtel Taevere(Kape) (R7205447)
94 129 Fizkult-Privet HD45 2 Laev 10:30 Dmitri Shved(SRD SK) (701005), Jaana Shved(SRD SK) (700510)
95 198 JOKA Möldrid Mäel HD45 2 Laev 13:30 Ülle Pellja(JOKA) (R7206989), Raivo Pellja(JOKA) ( 1390526)
96 174 Kes Otsib,see Leiab ! HD45 2 Laev 7:30 Maris Roosipuu() (9101932), Aivar Meindok() (7090462)
97 185 Kiire Jalutuskäik HD45 2 ISE Kai Treier() (R7206973), Arvo Raja() (8646120)
98 112 KÕPS1 HD45 2 Laev 10:30 Jaan Suursu() (227519), Merike Suursu() (2018971)
99 322 Küll Saab HD45 3 Laev 10:30 Maarika Suursu() (2018970), Mart Suursu() (1390468), Rita Toome() (R7209863)
100 165 Misiganes HD45 2 ISE Mari Pukkonen() (R7206951), Sulev Kuuse() (R7205465)
101 128 Mäger Ja Co HD45 2 Laev 13:30 Meelis Karp() (1404059), Inga Petuhhov() (338086)
102 101 S.T. HD45 2 Laev 10:30 Siret Pärtel() (R682055), Toomas Aan() (R682048)
103 326 Spordilinn HD45 3 ISE Eduard Pukkonen(Harju KEK RSK) (897421), Marje Viirmann(Harju KEK RSK) (980565), Mati Preitof(Harju KEK RSK) (505075)
104 194 ÕkvaPrõlla HD45 2 Laev 7:30 Lembit Nokkur() (R7206986), Maili Antons() (R7206987)
105 131 Öö HD45 2 Laev 7:30 Priit Överus(SK Mercury) (682399), Urve Överus(SK Mercury) (R7202742)
106 141 Ad Astra HH 2 Laev 13:30 arthur raichmann(LSF PT) (7205548 ), kristjan maade(LST PT) (7203389 )
107 189 Elektrikud HH 2 Laev 7:30 Roland Truus() (9102068 ), Priit Valk() (R7206980)
108 164 Iso Toopid HH 2 Laev 13:30 Mikk Presmann() (R7205464), Martin Martsepp() (R7205462)
109 347 JEP HH 3 ISE Paavo Truu() (selgub), Erkki Ääremaa() (selgub), Jaan Liitmäe() (selgub)
110 148 Kaldal Näeme HH 2 Laev 13:30 Meelis Kalda(G4S Spordiklubi) (7200507), Ivar Põri(G4S Spordiklubi) (R7203351)
111 414 KOKO MUTID HH 4 Laev 7:30 Raili Paling(KOKO arhitektid) (R8619958), Liis Lindvere(KOKO arhitektid) (R8622164), Sten-Mark Mändmaa(KOKO arhitektid) (R8619933), Lea Laidra(KOKO arhitektid) (R8619965)
112 410 Kord Kuus HH 4 Laev 13:30 Remi Neitsov() (R8619894), Risto Roomet() (R8619890), Margus Sass() (R8619895), Siim Kannistu() (R8619893)
113 337 Kukemuna HH 3 Laev 7:30 Jaanus Moorits() (8000880), Heiko Eesalu() (8480425), Lauri Väinsalu() (8031900)
114 351 Kuurebased HH 3 Laev 13:30 Stanislav Tolmachev() (R8619811), Aivar Kruup() (R8619812), Allan Roosimägi() (9111110)
115 307 Lost Vikings HH 3 Laev 7:30 Janne Hokka (GTK ) (R7207587), Markus Eräpolku () (R7207585), Gardar Gislason(GTK ) (R7207584)
116 312 Mehed Ei Nuta HH 3 Laev 10:30 Marko Aasa() (R7209843), Lembit-Kaur Stöör() (R7209844), Tanel Alumäe() (R7209842)
117 123 Metssigade Ordu HH 2 Laev 10:30 Rainer Jõesaar(-) (8070655), Randar Jõesaar(-) (R7200494)
118 179 MLMM HH 2 ISE Matis Leibenau() (R7206969), Margus Matiisen() (R7206968)
119 401 Mongolian Adventure Team HH 4 Laev 10:30 Hirvo Khaan(Mongolian Adventure Team) (7720204), Janno Khaan(Mongolian Adventure Team) (7960715), Margus Khaan(Mongolian Adventure Team) (731117), Tarmo Saare() (1395553)
120 330 Mu Tõde On Raiutud Porri HH 3 Laev 7:30 Claude Kaasik() (R7209873), Urmas Kees() (R7209872), Anto Laarmaa() (9201748)
121 106 Murata HH 2 Laev 7:30 Madis Tuulpärg() (1561065), Peep Päll() (R682245)
122 186 Mõhk Ja Tölpa HH 2 Laev 7:30 Marko Koplimaa(Välisministeerium) (R7206975), Jaagup Toome(Eesti tänavakorvpallikoondis) (R7206974)
123 195 Otepää Jooksutuur HH 2 Laev 13:30 Margus Mäll(MTÜ Otepää Üritused) (8647266), Martin Veisman(Ruum 414) (7204946)
124 169 Pikad Hundid HH 2 Laev 7:30 Priit Lepmets(Sweco) (R7206956), Kalev Kütt(SRD SK) (R7206958)
125 170 Punkt Leitud HH 2 Laev 7:30 Ivar Lai() (9102222), Raul Vahisalu() (R7206959)
126 348 Sportland/Pathfinder HH 3 Laev 13:30 Dmitry Smirnov(Sportland Eesti AS) (R8619802), Raivo Nõmmik(Sportland Eesti AS) (R8619800), Sergei Bessonov(Sportland Eesti AS) (R8619801)
127 400 The Vlassovs HH 4 Laev 10:30 Kirill Milovidov(Funderbeam) (R8619820), Björn Lapakko(Funderbeam) (R8619823), David Musu'(Funderbeam) (R8619821), Nicholas Vandrey(Funderbeam) (R8619822)
128 200 TuppeTopp HH 2 Laev 13:30 Erkki Lageda() (R7206990), Lennart Suur() (R7206991)
129 155 Underwater Motorsaw Team HH 2 Laev 13:30 Mati Mägi() (7122217), Margus Klementsov() (8200572)
130 304 Vennad Wurlitzerid HH 3 Laev 10:30 Kristjan Paavle() (R7207045), Margus Vahi() (R7207044), Kalev Lattik() (R7207043)
131 182 Gäng HH45 2 Laev 7:30 Aleksander Pritsik(Rakvere OK) (889117), Jaak Väärsi(Rakvere OK) (R7206970)
132 110 Kurase Hülged HH45 2 Laev 10:30 Markko Sinkkonen(Kurase Hülged) (R899265), Veiko Busch(Kurase Hülged) (R899268)
133 196 Rajaotsijad HH45 2 Laev 13:30 Tanel Raja() (R7206988), Vello Loorits() (1395403)
134 403 HP-Sportteam Šokolaadisõbrad JJ15 4 Laev 10:30 Tõnis Ustav(HP Sport Team) (R8619827), Rasmus Allmägi(HP Sport Team) (R8619826), Martin Rebane(HP Sport Team) (R8619830), Kuldar Paalberg(HP Sport Team) (R8619829)
135 114 KutiMuti Kutid JJ15 2 Laev 13:30 Aksel Jan Tamlak(KutiMuti laager) (R899274), Andreas Zeisig(KutiMuti laager) (R899275)
136 328 Raudne Saar JJ15 3 Laev 13:30 Oskar Raudne(VHK) (R7209868), Kaarel Saar(VHK) (R7209867), Miia Maris Praks() (R7209869)
137 193 Reaalikad JJ15 2 Laev 13:30 Ragnar Kranberg(Tallinna Reaalkool) (1602000), Andreas Kepp(Tallinna Reaalkoo) (1602020)
138 107 XT Sport Sõbrad JJ15 2 Laev 10:30 Leana Jete Korb(XTsport) (681662), Selgub hiljem (XTsport) ()
139 108 HP-Sportteam Ekslejad JJ19 2 Laev 10:30 Mihkel Ustav(HP Sport Team) (R682247), Toomas Parra(HP Sport Team) (R682250)
140 163 HP Sport Team - Liina Ja Märten JJ19 2 Laev 7:30 Märten Henrik Pais(HP Sport Team) (8201998), Liina Vesilind(HP Sport Team) (505561)
141 171 No Limits JJ19 2 Laev 7:30 Epp Paalberg(Rakvere OK) (1144666), Kaisa Rooba(Rakvere OK) (681646)
142 192 SRD Orienteerujad JJ19 2 Laev 7:30 Dmitri Butkovski(SRD SK) (R7206984), Elis Karpova(SRD SK) (R7206985)
143 346 Benedict PERE 3 Laev 13:30 Natalja Tsizik() (2110794), Jan Tsizik(SRD SK) (2110791), Nikita Ostretsov() (2110799)
144 321 Citrus PERE 3 Laev 10:30 Svetlana Doledutko(SRD SK) (R7209862), Viktor Kramarenko(SRD SK) (R7209859), Arseni Kramanenko(SRD SK) (R7209860)
145 405 Duncan.ee PERE 4 Laev 13:30 Piia Avaste(Duncan OÜ) (1000010), Tarvo Avaste(Duncan OÜ) (1006383), Aksel Avaste(Duncan OÜ) (305394 ), Hendrik Avaste(Duncan OÜ) (305658)
146 402 E-Liit PERE 4 Laev 10:30 Heidi Prits(SK Mercury) (7207578 ), Kris Jette Piht(SK Mercury) (345824 ), Eli Rand(SK Mercury) (364473 ), Katrin Tuuder(SK Mercury) (720420)
147 161 Eril PERE 2 Laev 7:30 Ilmar Kirjanen() (1008456), Erko Kirjanen() (305633)
148 313 Foxy Driim Tiim PERE 3 Laev 10:30 Triinu Erik(TTÜ) (305877), Hans Erik(TAlinna 21.Kool) (506001), Viivi-Anne Soots(Treeningpartner) (9123459)
149 109 HP-Sport Team Inferno PERE 2 Laev 10:30 Kadri Ustav(HP Sport Team) (1390499), Taavi Ustav(HP Sport Team) (R747474)
150 309 HP Sport Team PERE 3 Laev 10:30 Heiki Pajuste(HP Sport Team) (8100470), Helena Pajuste(HP Sport Team) (1602034), Heleri Pajuste(HP Sport Team) (1602033)
151 121 HP Sport Team Ananass PERE 2 Laev 10:30 Helena Zvorovski(HP Sport Team) (R7000377), Henn Zvorovski(HP Sport Team) (R7000375)
152 404 Kober PERE 4 Laev 10:30 Mauri Hynninen() (1006289), Kaisa Hynninen() (R8619832), Anu Hynninen() (R8619837), Jaan Leedjärv() (R8619835)
153 349 Kruiisijad PERE 3 Laev 7:30 Erkki Vähi(CGI) (9898999), Kaisa Vähi() (8412200), Timo Vähi() (223632)
154 137 Kuubik PERE 2 Laev 13:30 Enn Jaama(Värska OK Peko) (7201212), Olle Ilmar Jaama(Värska OK Peko) (R7203345)
155 411 Laagri Pere PERE 4 Laev 13:30 Silvar Savolainen(korp! Leola) (8265400), Merje Savolainen(Laagri) (9101294), Hanna Savolainen Savolainen(Laagri kool) (R8619896), Greete Savolainen Savolainen(Laagri kool) (2018974)
156 332 LilleBY PERE 3 Laev 13:30 Reino Rass(Novarc Group AS) (1406421 ), Sirje Rass(Marienthali Pühholoogia ja Psühhiaatria ) (R7209877), Paul Hendrik Rass(Pelgulinna Gümnaasium) (R7209876)
157 125 Lustakad Jalakesed PERE 2 Laev 10:30 Grete Sepp() (R7200498), Kevin Daniel Platov() (R7200499)
158 301 M PERE 3 Laev 10:30 Jasmiin Kraas(Raatuse kool) (), Maire Limberg(Rakvere OK) (406021), Aare Limberg(Rakvere OK) (406026)
159 416 Mahlad Väljas PERE 4 Laev 13:30 Juhan Mahla() (354088), Mari Ann Mahla() (1602002), Sigrit Mahla() (1003681), Indrek Mahla() (7205450)
160 523 Mann Lastega PERE 5 ISE Mare Leis(Ilves) (1404455 ), Anni Ehrenpreis() (1006357), Sandra Ehrenpreis() (211480), Marta Huimerind() (211481), Emma Huimerind() (211483)
161 305 Matkajad PERE 3 Laev 10:30 Ethel Madalik(SK Saue Tammed) (7202710), Annabel Mirtel Saskia Joakit(SK Saue Tammed) (7206995), Priit Juhani() (889101)
162 197 Nupsu PERE 2 Laev 13:30 Neeme Loorits() (500509), Lisette-Liis Loorits() ()
163 320 Saal PERE 3 Laev 10:30 Angela Ivask() (R7209856), Kristjan Saal() (R7209858), Lee Põllumaa() (R7209857)
164 406 Saue Küla Matkajad PERE 4 Laev 10:30 Lauri Tarlap() (8123030), Moonika Neigaus - Tarlap() (R8619840), Helen Tarlap() (R8619838), Sandra Tarlap() (R8619842)
165 408 Siili Tiim PERE 4 Laev 13:30 Toomas Talumaa() (8497864), Kätlin Talumaa() (682051), Siim Talumaa() (R8619850), Sten Talumaa() (R8619849)
166 329 Sink Sank Pada Tahtis Jalutada PERE 3 Laev 13:30 Katrin Koov() (1601609), Anni Koov() (R7209870), Ekke Mattis Koov() (R7209871)
167 335 Soosaarmad PERE 3 Laev 7:30 Anneli Aas() (7204665), Annika Saaring() (2060320), Sander Saaring() (337345)
168 166 SUPREMA 2 PERE 2 Laev 7:30 TAAVI KAINEL() (1390491), GEORG KAINEL() (255756)
169 116 Suprema PERE 2 Laev 10:30 Kait Vahter() (1390473), Joosep Vahter() (R981982)
170 413 TOM I PERE 4 Laev 13:30 Heiki Tomann(Ilves) (1402825 ), Kristiina Tomann(Ilves) (338040), Elis Tomann(Ilves) (222139), Liisa Tomann(Ilves) (335653)
171 339 TOM II PERE 3 Laev 13:30 Vaike Tomann(Ilves) (1006200), Helina Esnar(Ilves) (2012334), Mihkel Esnar(Ilves) (335652)
172 352 Vaprad PERE 3 ISE Susanna Kivirähk() (R8619816), Helina Raal() (R8619818), Toomas Virro() (R8619815)
173 407 Velociraptor PERE 4 Laev 13:30 Sander Annus() (R8619843), Hille Lepp() (R8619847), Kaspar Annus() (R8619846), Oliver Annus() (R8619844)
174 415 Vigrid 2 PERE 4 Laev 10:30 Jüri Reitel() (980566), Uku Reitel() (R8622165), Ahti Reitel() (R8622167), Kertu Kann() (R8622166)
175 139 Viidikas Hundi Kiirusel PERE 2 ISE Armo Hiie() (9005035), Markus Hiie() (402025)
176 168 W.i.n.S. PERE 2 Laev 7:30 Sofia Pahhomenkova(SRD SK) (R7206954), Vladislav Pahhomenkov(SRD SK) (R7206952)
177 524 Ühikarotid PERE 5 Laev 13:30 Rain Käärst(Kuusalu Rattaklubi) (R899198), Kärt Käärst(Kuusalu Rattaklubi) (682049), Ruta Käärst(Kuusalu Rattaklubi) (R7201938), Ruben Käärst(Kuusalu Rattaklubi) (R7201932), Revo Käärst(Kuusalu Rattaklubi) (R899197)
178 308 XT Sport Pere PERE 3 Laev 10:30 Edith Madalik(XTsport) ( 506000 ), Randy Korb(XTsport) ( 504934 ), Grete Johanna Korb(XTsport) (AB)